MY4ZN-CR AC110/120 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY4ZN-CR AC110/120 (S)
JLCPCB Part #
C6930189
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+70℃ 120V 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS