KF222M016G200A
MFR.Part #
KF222M016G200A
JLCPCB Part #
C77730
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 16V 20mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS