MP4000DS-LF-Z
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MP4000DS-LF-Z
JLCPCB Part #
C6910139
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 10V~40V 110kHz 350mA 8V~10.5V AC-DC Analog、PWM Buck SOIC-8 LED Drivers ROHS