MCM01-001DD500J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MCM01-001DD500J-F
Description
-55℃~+200℃ 11.68mm 500V 50pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS