MC12FA560J-TF
MFR.Part #
MC12FA560J-TF
JLCPCB Part #
C6903331
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 56pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS