MC12FA111G-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12FA111G-F
JLCPCB Part #
C6903329
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 110pF 2mm 3.2mm ±2% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS