MC12EF300J-F
MFR.Part #
MC12EF300J-F
JLCPCB Part #
C6903328
Description
-55℃~+125℃ 1kV 2mm 3.2mm 30pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS