MC12EF120J-F
MFR.Part #
MC12EF120J-F
JLCPCB Part #
C6903326
Description
-55℃~+125℃ 12pF 1kV 2mm 3.2mm ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS