MC08FA360J-TF
MFR.Part #
MC08FA360J-TF
JLCPCB Part #
C6903308
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 2mm 36pF ±5% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS