MC08EA220G-TF
MFR.Part #
MC08EA220G-TF
JLCPCB Part #
C6903305
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 22pF 2mm ±2% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS