MA-506 12.0000M-B3:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-506 12.0000M-B3:PURE SN
JLCPCB Part #
C6898317
Package
MA-506
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 16pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-506 Crystals ROHS