MA-505 11.0000M-C3:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-505 11.0000M-C3:PURE SN
JLCPCB Part #
C6898307
Package
MA-505
Description
-20℃~+70℃ 11MHz 18pF 60Ω ±30ppm ±50ppm MA-505 Crystals ROHS