BAS70W-04
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BAS70W-04
JLCPCB Part #
C77309
Package
SOT-323
Description
1 Pair Series Connection 100mA 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS