EMVE201ARA100MKE0S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVE201ARA100MKE0S
JLCPCB Part #
C6845177
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 13.5mm 200V 80mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS