ELXM3B1VSN391MA30S
MFR.Part #
ELXM3B1VSN391MA30S
JLCPCB Part #
C6844697
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.57A@120Hz 10mm 315V 32mm 35mm 390uF 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS