ELXM351VSN221MQ35S
MFR.Part #
ELXM351VSN221MQ35S
JLCPCB Part #
C6844694
Package
Plugin,D25.4xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11A@120Hz 10mm 220uF 25.4mm 350V 37mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D25.4xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS