CYPM1311-48LDXI
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
CYPM1311-48LDXI
JLCPCB Part #
C6814165
Package
QFN-48(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~5.5V 12bit 256KB 26 32 Bit 32KB 48MHz ARM Cortex-M0+ Built-in FLASH QFN-48(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS