BD020-36-A-J-0350-0300-L-G
MFR.Part #
BD020-36-A-J-0350-0300-L-G
JLCPCB Part #
C6751567
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 30V 36P Black Copper alloy Gold Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS