ASR-SI600A60ZY-L
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SI600A60ZY-L
Description
1 Form A (SPST-NO) 48V~660V 60A - Solid State Relays (Triac Output) ROHS