SVZ1CM471FBRE00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1CM471FBRE00RAXXX
JLCPCB Part #
C724766
Package
SMD,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 2000hrs@125℃ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS