TE05G3002DT
- MFR.Part #
- TE05G3002DT
- JLCPCB Part #
- C723342
- Description
- 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS