TE05G2400DT
- MFR.Part #
- TE05G2400DT
- JLCPCB Part #
- C723341
- Description
- 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS