DK1E3EA152M86RAH01
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DK1E3EA152M86RAH01
JLCPCB Part #
C722539
Package
SMD,11.4x6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V、440V X1,Y1 ±20% SMD,11.4x6mm Safety Capacitors ROHS