DK1B3EA101K86RAH01
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DK1B3EA101K86RAH01
JLCPCB Part #
C722534
Package
SMD,11.4x6mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V、440V Y1 ±10% SMD,11.4x6mm Safety Capacitors ROHS