DK11XEA100K86RAH01
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DK11XEA100K86RAH01
JLCPCB Part #
C722531
Package
SMD,11.4x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 250V、440V X1,Y1 ±10% SMD,11.4x6mm Safety Capacitors ROHS