8221LFM10ABH2RR00O
MFR.Part #
8221LFM10ABH2RR00O
JLCPCB Part #
C723134
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 35mΩ@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS