8221LEM0812H2RR00O
MFR.Part #
8221LEM0812H2RR00O
JLCPCB Part #
C723123
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 35V 35mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS