8331LBMAA08E2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8331LBMAA08E2RR00O
JLCPCB Part #
C723067
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 3.1A@100kHz 330uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS