768143824GPTR13
MFR.Part #
768143824GPTR13
JLCPCB Part #
C6708717
Description
14 200mW 7 820kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS