767143682GPTR13
MFR.Part #
767143682GPTR13
JLCPCB Part #
C6708693
Description
14 200mW 6.8kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS