MYMGM1R824ELA5RAD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MYMGM1R824ELA5RAD
Description
-40℃~+105℃ 1 10.5mm 100mA 24A 30mVp-p 400kHz 5000uF 5mm 7.5V~15V 700mV~1.8V 89.2% 9mm Step-down type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS