60CNQ040SL
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
60CNQ040SL
Description
1 Pair Common Cathode 30A 40V 5mA@40V 640mV@30A - Schottky Diodes ROHS