SPZ0JM681E09C33RAXXX
MFR.Part #
SPZ0JM681E09C33RAXXX
JLCPCB Part #
C721165
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 680uF 9mm Polymer 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS