SPF0JM271D07O00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPF0JM271D07O00RAXXX
JLCPCB Part #
C721161
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 270uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 7mm Polymer ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS