475PHC330KJ
MFR.Part #
475PHC330KJ
JLCPCB Part #
C6689143
Package
Plugin,D22xL34mm
Description
-40℃~+85℃ 220V、330V 4.7uF ±10% 插件,D22xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS