382LX682M200B082VS
MFR.Part #
382LX682M200B082VS
JLCPCB Part #
C6681662
Package
插件,D50xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 15.97A@20kHz 200V 3000hrs@85℃ 50mm 6800uF 80mm ±20% 插件,D50xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS