382LX104M016A082
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
382LX104M016A082
JLCPCB Part #
C6681659
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 16V 3000hrs@85℃ 35mm 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS