381LX562M050J032
MFR.Part #
381LX562M050J032
JLCPCB Part #
C6681655
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 50V 5600uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS