381LR182M200A452
MFR.Part #
381LR182M200A452
JLCPCB Part #
C6681641
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 200V 3.84A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 47mm 83mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS