381LQ681M180J032
MFR.Part #
381LQ681M180J032
JLCPCB Part #
C6681639
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 180V 2000hrs@105℃ 25mm 293mΩ@120Hz 37mm 680uF ±20% Plugin,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS