380LQ123M016H022
MFR.Part #
380LQ123M016H022
JLCPCB Part #
C6681607
Package
Plugin,D22.2xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 16V 2000hrs@85℃ 22.2mm 3.13A@120Hz 32mm 69mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22.2xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS