SLPX562M035C3P3
MFR.Part #
SLPX562M035C3P3
JLCPCB Part #
C6680410
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.75A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 35V 5600uF 95mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS