SI5348A-E13472-GMR
MFR.Part #
SI5348A-E13472-GMR
JLCPCB Part #
C6679452
Description
-40℃~+85℃ 1 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V 718.5MHz LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS