334PPR630KG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
334PPR630KG
JLCPCB Part #
C6674835
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 400V、630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS