MMD-06CZ-8R2M-V1-RU
MFR.Part #
MMD-06CZ-8R2M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6673556
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
4A 68mΩ 7.5A 8.2uH ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS