MMD-05CZ-3R3M-M2-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-05CZ-3R3M-M2-RU
JLCPCB Part #
C6673554
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
3.3uH 38mΩ 5A 7A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS