SD040SC200A.T
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD040SC200A.T
Description
1A 200V 30uA@200V 920mV@1A - Schottky Diodes ROHS