ESD56161D24-3/TR
Extended
Manufacturer
WILLSEMI(Will Semicon)
MFR.Part #
ESD56161D24-3/TR
JLCPCB Part #
C719414
Package
DFN2x2-3L
Description
-40℃~+85℃ 1 170A@8/20us 1uA 24V 25V 30V 5kW@8/20us 700pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS