MLC20-2R2K-RC
MFR.Part #
MLC20-2R2K-RC
JLCPCB Part #
C6667735
Description
2.2uH 45@10MHz 50MHz 600mΩ 60mA ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS