MC22FF911J-F
MFR.Part #
MC22FF911J-F
JLCPCB Part #
C6666118
Description
-55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 910pF ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS